Ziņojums Nr. 3530

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.08.06 13:08
GPS koordinātes: 27.26293, 56.12727 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2019.08.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.08.06
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

diemžēl pašiem nav vietas,lai šis atkritumus savāktu,jo esam ciemos.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Valsts vides dienests pateicas Jums par līdzdalību apkārtējās vides sakārtošanā.