Ziņojums Nr. 3526

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.08.05 20:08
GPS koordinātes: 24.13789, 57.02227 +/- 16.002m
Apstiprināts: 2019.08.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ненормально воняет газом в районе Мангали!!! Тут же дети живут... сделайте что-нибудь!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Smaku traucējumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot
+371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums ir nodots izskatīšanai Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālajai vides pārvaldei.