Ziņojums Nr. 3508

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ķeguma novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.08.04 09:08
GPS koordinātes: 24.76164, 56.76254 +/- 16.0m
Apstiprināts: 2019.08.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

izrakta bedre ar lielu atkritumu kaudzi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Ķeguma novada domei.