Ziņojums Nr. 3507

Papildu informācija

Statuss izvērtēšanā
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.08.04 08:08
GPS koordinātes: 23.91209, 56.79013 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2019.08.05
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.08.05
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

olaines mežā izgāzti atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Olaines novada pašvaldībai.