Ziņojums Nr. 3501

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Krāslavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.08.03 10:08
GPS koordinātes: 27.32013, 56.0552 +/- 8.576m
Apstiprināts: 2019.08.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežā netālu no autoceļa Aulejas pagasta, aiz pieturas Kaktiņi labajā pusē iebraucot mežā izmests beigts dzīvnieks un atkritumi. Izskatās pēc teļa bez galvas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Krāslavas novada domei.