Ziņojums Nr. 3498

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.08.02 18:08
GPS koordinātes: 24.14678, 56.96006 +/- 18.224m
Apstiprināts: 2019.08.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Laboratorijas 9, Rīga, sāk krāties atkritumi, jo teritorija nav aizslēgta...

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.