Ziņojums Nr. 3486

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.08.01 17:08
GPS koordinātes: 24.09564, 56.91687 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2019.08.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmesta gulta netiek savakta

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Deniss Pavlovs
Valsts vides dienesta
vecākais eksperts

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.