Ziņojums Nr. 3485

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.08.01 17:08
GPS koordinātes: 24.09558, 56.91676 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2019.08.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Riepas izmestas. Miskastes masina tādus atkritumus nenem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Deniss Pavlovs
Valsts vides dienesta
vecākais eksperts

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.

Deniss Pavlovs
Valsts vides dienesta
vecākais eksperts