Ziņojums Nr. 3480

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valsts augu aizsardzības dienests
Pieteikuma datums: 2019.07.31 18:07
GPS koordinātes: 26.38146, 56.68533 +/- 5.36m
Apstiprināts: 2019.08.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.08.13
Atrisināšanas ilgums: 12 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vai šī grāvja "kopšana" ar herbicīdu nav pretlikumīga?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Deniss Pavlovs
Valsts vides dienesta
vecākais eksperts

Inspektora komentāri

Valsts augu aizsardzības dienests ir izvērtējis saņemto infomāciju. Informējam, ka šādās vietās augu aizsardzības līdzekļu lietošana ir atļauta.