Ziņojums Nr. 3455

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.07.28 15:07
GPS koordinātes: 23.23279, 57.16109 +/- 10.618m
Apstiprināts: 2019.07.29
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.07.29
Atrisināts: 2019.07.29
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Engurē šāds pumpējas jūrā, kas tas ir?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Deniss Pavlovs
Valsts vides dienesta
vecākais eksperts

Inspektora komentāri

Engures ostā tiek veikta padziļināšana. Par nekorektu tehnisko noteikumu izpildi ir ierosināta administratīvā pārkāpuma lietvedība.
Ar cieņu,
Anna Adamsone
VVD Ventspils RVP direktora vietniece, kontroles daļas vadītāja
Tel.nr. 63625332