Ziņojums Nr. 344

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2018.06.22 17:06
GPS koordinātes: 23.68606, 56.93832
Apstiprināts: 2018.06.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.07.30
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien, Jūrmalā, Rītupes ielā 1c izgāzti būvgruzi dabas teritorijā Lielupes plūdu zonā . Teritorija péc Jūrmalas plāna nav apbūvéjama, attiecīgi Jūrmalas būvalde atzina, ka šis jautājums nav vińu kompetencé, jo būvniecība nav saskańota.Izgāšana turpinās jau kādu ménesi un tiek atvests arvien vairāk. Zane Ozolińa tel. 26455461

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Jeļena Krjukova
Valsts vides dienesta
Vecākā lietvede
E – pasts :Jelena.krjukova@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Īpašnieks ir apņēmies izvest svešas personas atvestos būvgružus.