Ziņojums Nr. 3420

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.07.25 09:07
GPS koordinātes: 24.06892, 56.92476
Apstiprināts: 2019.07.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

No kāda ofisa izmesta krava, blakus tiltam caur Mārupīti, blakus Ulmaņa gatvei

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.