Ziņojums Nr. 3417

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Mārupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.07.24 18:07
GPS koordinātes: 23.9744, 56.90594 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2019.07.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.08.28
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Auto rezerves daļas mežā ceļa malā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Atkritumi savākti
____________________________________
Laura Liepkalne
inspektore-lietvede
Mārupes novada pašvaldības policija
t.67933470