Ziņojums Nr. 3416

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.07.24 18:07
GPS koordinātes: 24.10036, 56.9619 +/- 24.0m
Apstiprināts: 2019.07.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vai tik kāds nepalīdz šim kokam nokalst? Izurbts caurums aptuveni 0,5 cm diametrā!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.