Ziņojums Nr. 3413

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.07.24 16:07
GPS koordinātes: 25.88493, 57.45002 +/- 16.08m
Apstiprināts: 2019.07.25
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.07.25
Atrisināts: 2019.07.25
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Smiltenes pilsētas kanalizācijas trasē, pa ceļam uz attīrīšanas iekārtām no kontrolakas gāžās kanalizācija. Nav pirmā reize, ir ziņots atbildīgajam uzņēmumam. Brutuļi, blakus Liepkalnu mājai.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Objektā veikta pārbaude, faktiskās lietas apstākļi tiek noskaidroti un notiek lietas tālākā virzība.