Ziņojums Nr. 3412

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.07.24 15:07
GPS koordinātes: 24.03328, 56.9573 +/- 14.0m
Apstiprināts: 2019.07.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pašvaldības īpašums -šī ceļmala. Nav pļauta nevienu reizi šovasar... :(:(:( Mājas iedzīvotājiem ar maziem bērniem jābrien cauri tik garai zālei, lai tiktu pie savām automašīnām. :(
Pretī Bebru ielai 4, Imanta.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.