Ziņojums Nr. 341

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Liepājas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.06.22 08:06
GPS koordinātes: 22.47389, 56.65883 +/- 32.000m
Apstiprināts: 2018.08.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.08.22
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Saldū Dzirnavu ielā smirdoņa jau ceturto dienu. Kāda jēga ziņot vides SOS ,ja nav nekādas atbildes?

Apstiprinātāja komentāri

Situācija piefiksēta. Sastādīts smaku protokols.

Inspektora komentāri

Situācija piefiksēta. Sastādīts smaku protokols.