Ziņojums Nr. 3408

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Valmieras pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.07.24 07:07
GPS koordinātes: 25.38239, 57.5384 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2019.07.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jāņparks ielas grāvī izmests ledusskapis.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Valmieras domei.