Ziņojums Nr. 3407

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2017.09.13 15:09
GPS koordinātes: 25.27184, 57.32892 +/- 25.0m
Apstiprināts: 2017.09.14
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.10.09
Atrisināšanas ilgums: 25 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

17:57 Paldies vides dienestam šoreiz ātri reaģējāt un ceļš nedaudz satīrīts.Tā kā šobrīd līst lietus tad atkal koksnes atkritumi tiek skaloti uz koplietošanas ceļa un ņemot vērā ka nav izveidota atbilstoša nokrišņu novadīšanas sistēma, tad tiek bojāts ceļa segums, uz ceļa regulāri nonāk atkritumi un ieskalojas siļķupītē un tālāk nonāk bioloģiskās saimniecības dīķī.Tagad sanāk ka atkritumu apsaimniekošana ir bioloģiskā lauksaimniecība.Vēl ir jūtama aizdomīga kanalizācijas smaka šajā vietā.Tāpat redzams ka gaisa piesārņojums neceļas augšā un neatļauti nonāk "Vecmesli" privātā teritorijā.Regulāri Bojā veselību,piesārņotā gaisa ietekmē liegta iespēja gulēt nakts laikā, elpas trūkums , man un sunim, tāpat kaimiņi sūdzas par veselībasproblēmām, kas radušās regulāri elpojot piesārņotu gaisu.

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Pieņemts zināšanai.