Ziņojums Nr. 3403

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.07.23 18:07
GPS koordinātes: 23.90508, 56.98724 +/- 2.0m
Apstiprināts: 2019.07.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

nelegālā izgāztuve joprojām nav likvidēta

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Jūrmalas domei.