Ziņojums Nr. 3397

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.07.23 16:07
GPS koordinātes: 24.03333, 56.95736 +/- 4.7m
Apstiprināts: 2019.07.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nav sakopta teritorija pie bebru ielas 4, neviens nav pļāvis jau visu vasaru, tas pats ari pari ielai gar tranvaja sliedēm

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.