Ziņojums Nr. 3393

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2017.09.11 16:09
GPS koordinātes: 25.27307, 57.33218 +/- 48.0m
Apstiprināts: 2017.09.12
Pieņemts izvērtēšanai: 2017.10.09
Atrisināts: 2017.10.09
Atrisināšanas ilgums: 27 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

11.09.2017 Tiek izvesta kanalizācija.Sakarā ar to ka privātīpašuma appļaujamās platības strauji pārpurvojās un ar traktoru nav iespejams viņas vairs appļaut lūdzu noskaidrot kur tiek izlieta kanalizācija jo traktors no teritorijas neizbrauc un attiecīgas jaudas attīrīšanas iekārtas uzņēmumā nav. Pēc nepatīkamas ilgstošas kanalizācijas smakas varam spriest ,ka kanalizācija nonāk apkārtējā vidē jo regulāri ir jūtama kanlizācijas smaka.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

attēlā redzamajam uzņēmumam 2016. gadā ir izbūvētas un nodotas ekspluatācijā biologiskās notekūdeņu attīrīšanas iekārtas ASD PC 50i ar jaudu 10 m3/dnn ar izplūdi infiltrācijas laukā 28 m2 platībā. ņemot vērā to, ka uzņēmumā visas ražošanas ēkas nav pieslēgtas kopējam kanalizācijas tīklam tad tiek veikta tualešu bedru izvešana un saturs tiek ievadīts kanalizācijas kontrolakā un attīrīts notekūdeņu attīrīšanas iekārtā.