Ziņojums Nr. 3391

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Priekuļu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.09.11 15:09
GPS koordinātes: 25.27184, 57.32892 +/- 28.0m
Apstiprināts: 2017.09.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.09.14
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

11.09.2017 18:02 Jau ilgāku laiku novēroju izgāztuveij līdzīgu ainu Gaujas nacionālajā parkā un uz koplietošanas ceļa, izmētāti papīri un koksnes atkritumi koka gabali.

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Saņēmu SOS ziņojumu Nr.3391 par teritorijas piegružošanu, informēju vainīgās personas noskaidrotas-teritorija sakopta.

Ar cieņu,

Guntars Mucenieks
Priekuļu novada pašvaldības policijas vadītājs
Tālr.26290581