Ziņojums Nr. 3387

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2019.07.22 17:07
GPS koordinātes: 24.25613, 57.01761 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2019.07.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Piemājas mežā atradām šādu stikla pudeļu kaudzi. Centāmies ar to paši tikt galā - atradām firmu kas izvestu stiklu, ja iznesam ārā no meža. Savacām 10 gab 240l maisus, bet līdz bedres apakšai netikām. Arī ar rokām vākt stiklus sāka palikt bīstami, jo risks iekrist. Lūdzu palīdziet, tas ir bīstami bērniem, suņiem un meža dzīvniekiem. Paldies!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei SIA “Rīgas meži”.