Ziņojums Nr. 3378

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ogres novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.09.10 11:09
GPS koordinātes: 24.61886, 56.81513
Apstiprināts: 2017.09.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.09.28
Atrisināšanas ilgums: 17 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pastaigu taka pie Ogres upes! Noteikti būtu sakopjama!

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Norādītā vieta ir sakārtota un atkritumi ir savākti.
Ogres novada pašvaldība.