Ziņojums Nr. 3375

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Dabas aizsardzības pārvalde Pierīgas RA
Pieteikuma datums: 2017.09.10 10:09
GPS koordinātes: 23.90563, 56.99815
Apstiprināts: 2017.09.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.09.21
Atrisināšanas ilgums: 10 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Neizskatas visai drosi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Piektdien, 15.09.2017. situācija DP “Ragakāpa” atrisināta - bīstamais koks novietots blakus takai (skat.att. pielikumā).


Ar cieņu
Lilita Dudzinska
Dabas aizsardzības pārvaldes
Pierīgas reģionālās administrācijas
Vecākā lietvede
T.:67730078, 26197314
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants