Ziņojums Nr. 3372

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Stopiņu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.07.22 06:07
GPS koordinātes: 24.26903, 56.92321 +/- 4.9m
Apstiprināts: 2019.07.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

около Gara iela

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Stopiņu novada domei.