Ziņojums Nr. 3370

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.09.10 08:09
GPS koordinātes: 23.96246, 56.82929 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2017.09.11
Pieņemts izvērtēšanai: 2017.09.11
Atrisināts: 2017.09.21
Atrisināšanas ilgums: 10 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Grāvī muca

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

2017.gada 17.septembrī tika apsekota ziņojumā minēta teritorija. Pārbaudot informāciju, piesārņošanas fakts neapstiprinājās, muca grāvī netika atrasta (tikai izgulējuma pēdas zālē)