Ziņojums Nr. 3363

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Gulbenes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.09.08 13:09
GPS koordinātes: 26.36055, 57.18529 +/- 1.0m
Apstiprināts: 2017.09.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien!

Ir pagājis jau labs laiciņš kopš ziņoju par būvgružiem jeb nehomogēni drupinātu asfaltu šajā vietā un vēl 3 netālu esošās vietās.

Saprotu, ka tā ir otreizzēja izejviela, ko izmanto grunts stabilizācijai zem ceļa pārsedzošā slāņa vai privātīpašnieki kā nu kuram labpatīkas. Bet šeit vēl joprojām šie atkritumi (atbilstoši MK Nr. 302) nav pārsegti vai aizvākti. Ir diezgan nomācoši bāzties cilvēkiem virsū un skaidrot, kas ir bitumens, ka tas labi reaģē ar metāliem no intensīvas satiksmes (asfalts ir no netālā "industriālā parka" pievedceļa) un kāpēc iedzīvotājiem ir prtetenzijas pret šādu rīcību, kad pie viņu namdurvīm tiek šādi salabots ceļš.

Vairs nav padomju laiki, lai mums, iedzīvotājiem, būtu ar šādu situāciju jāsamierinās. Šobrīd materiāls jau ir vairākkārt nogreiderēts un izvazāts pa lielāku platību. Satrauc ne tikai materiāla rupjā frakcija, bet arī smalkā, kas tagad ar visiem smagajiem metāliem sausās dienās putēs.

Situāciju saasinātāku padara tas, ka šobrīd šis ceļa posms ir apbraucamais ceļš remontdarbiem. Pa šo pašu iepriekš mērķim nesagatavotu pašvaldības ceļu pārvietojas neskaitāmas smagās mašīnas uz "industriālo parku", kā arī ceļa būves pašizgāzēji ar smagām kravām. Vibrācija un troksnis ir neciešams it īpaši agrās rīta un vēlās vakara stundās. Vēlos vērst uzmanību tieši uz vibrāciju, lai arī ārpus darba vides uz to neattiecas likums. Situāciju galīgi neuzlabo lielie asfalta kluč, pret kuriem triecas transportlīdzekļi.

To ka smagā tehnika izmainoties uz šaurā ceļa izbraukā piemājas koptos zālājus arī negribam uztvert kā normu.

Vel joprojām gaidam reālu rīcību situācijas uzlabošanā!

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Gulbenes novada pašvaldība
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00