Ziņojums Nr. 3361

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2019.07.21 12:07
GPS koordinātes: 21.15686, 56.3185 +/- 4.9m
Apstiprināts: 2019.07.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Krēsls ar atkritumu maisu

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei AS “Latvijas valsts meži”.