Ziņojums Nr. 3358

Papildu informācija

Statuss izvērtēšanā
Organizācija Talsu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.09.07 08:09
GPS koordinātes: 22.58522, 57.24462 +/- 5.0m
Apstiprināts: 2017.09.07
Pieņemts izvērtēšanai: 2017.09.07
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Talsos, blakus mācību centram "Buts" Kr.Valdemāra ielā 2 A un pie "3" bērnu dārza, privātmājas teritorijā atrodas nelegālā būvgružu izgāztuve, kura, pēc iedzīvotāju sacītā atrodas jau gadiem. Mācību centra mācību telpai izgāztuve atrodas pie pašien logiem.

Apstiprinātāja komentāri

Ziņojums saņemts 07.09.2017.

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Talsu novada pašvaldība
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00