Ziņojums Nr. 3353

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2017.09.05 16:09
GPS koordinātes: 23.5959, 56.94075 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2017.09.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.11.09
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

uz mūsu zemes kāds izmeta

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Papildus info atkritumi minētajā teritorijā ir savākti (SOS ziņojumu Nr.3353). Tiek veikta regulāra kontrole un uzraudzība no Pašvaldības policijas puses un kooperatīva “Slocenes” pārstāvju puses, lai atkritumu konteineri netiktu pārpildīti, un nenotiktu atkritumu novietošanu pie/ap tiem. Ņemot vērā, ka kooperatīvs Bažciemā ir salīdzinoši nomaļā vietā, attiecīgi situācija tiek izmantota neatļautai atkritumu novietošanai.

Cieņā,


Ineta Umbraško
Jūrmalas pilsētas domes
Attīstības pārvaldes Vides nodaļas
vides aizsardzības vecākā speciāliste

Dubultu prospekts 2, Jūrmala, LV-2015
Tālr.: +371 67511488 / +371 26303418
www.jurmala.lv