Ziņojums Nr. 3351

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Inčukalna novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.09.04 05:09
GPS koordinātes: 24.65547, 57.11577
Apstiprināts: 2017.09.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.09.29
Atrisināšanas ilgums: 25 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

(null)

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Atbildot uz 2017.gada 13.septembra paziņojumu “Par administratīvā pārkāpuma novēršanu” par atkritumiem Inčukalna novadā, zemes gabalā ar kadastra apzīmējumu 8064 002 0633, informējam, ka AS “Latvijas valsts meži” ir veikusi atkritumu savākšanu iepriekš minētajā vietā (vides SOS ziņojums Nr.3351, http://www.videssos.lv/pietiekums/3351).



Ar cieņu
Mārtiņš Putniņš
AS "Latvijas valsts meži"
Rietumvidzemes reģions
juriskonsults
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants