Ziņojums Nr. 3339

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Cēsu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.09.01 18:09
GPS koordinātes: 25.28342, 57.31912 +/- 32.0m
Apstiprināts: 2017.09.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jūtama izteikta kanalizācijas smaka. Nevar īsti saprast vai tā nāk no augšas no Valmieras ielas puses, vai no tās mazās upītes, kas tek paralēli Festivāla ielai. Smaku izteikti jūt, kur upītei caurteka zem Festivāla ielas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Cēsu novada pašvaldība
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00