Ziņojums Nr. 3334

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Beverīnas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.09.01 08:09
GPS koordinātes: 25.44612, 57.50175
Apstiprināts: 2017.09.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Beverīnas novada Kauguru kapsētas tuvumā apm 20 m no asfaltētā ceļa meža ceļa iebrauktuvē, kur bija masīva koka barjera (šobrīd sabojāta) kāds REGULĀRI pieved atkritumus, veidojas izgāztuve, foto uzņemšanas brīdī 2 svaigas dzīvnieku kaulu kaudzes, kas spēcīgi smako, 1 vecāka, asbestcemeta šīfera krāvums un citi sīkāki sadzīves atkritumi! Vai būtu iespējams uzstādīt novērošanas kameru, lai pieķertu vainīgos, jo man apmeklējot mežu nav nācies sastapt mēslotājus?! Dainis Mednis, pagasta iedzīvotājs

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00


Inspektora komentāri

Pārsūtīts izskatīšanai pēc piekritības.