Ziņojums Nr. 3332

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Brocēnu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.08.31 16:08
GPS koordinātes: 22.52878, 56.64855 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2017.09.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.09.12
Atrisināšanas ilgums: 11 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Bildi ar šo skatu tiku sūtījis pirms kādiem 2 mēnešiem. Žēl tikai, ka vieta joprojām nav sakopta.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Apsekojot teritoriju, konstatēts, ka ceļa posma Brocēni - Kūmas, Cieceres pagastā, Brocēnu novadā, grāvī divās vietās izbērti atkritumi (flīzes, vecs dīvāns, automašīnu riepas, citu būvgruži). Atkritumi ir savākti un teritorija ir sakopta!