Ziņojums Nr. 3326

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.07.18 20:07
GPS koordinātes: 24.05158, 56.95457 +/- 48.0m
Apstiprināts: 2019.07.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Rīgā, Usmas ielā 19, virzienā uz Jaunsaules ielu, pie sadzives atkritumu konteineriem ir samests liels daudzums azbesta saturošs šīfers, vecas riepas u.c. bīstami atkritumi. Ir ziņots Rīgas pašvaldības policijai, bet nav nekādas redzamas reakcijas jau ilgstoši

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte