Ziņojums Nr. 3323

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ķeguma novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.07.18 16:07
GPS koordinātes: 24.73235, 56.73972 +/- 16.687m
Apstiprināts: 2019.07.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ķeguma mežā. Bedrē šīferi u.c. ar sūnām apauguši būvgruži

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Ķeguma novada pašvaldībai.

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte