Ziņojums Nr. 3310

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jelgavas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2017.08.27 14:08
GPS koordinātes: 24.13439, 56.66528 +/- 5.0m
Apstiprināts: 2017.08.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

klāvu armijas daļa par iepriekš ziņotiem atkritumiem....nokurinaja, kā paredzēju. paslaik arī deg. atvesti jauni. nekādas darbibas no vvd puses.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Jelgavas reģionālā vides pārvalde (turpmāk - pārvalde) minēto informāciju saņēma 28.08.2017. un tūlīt arī veica minētās teritorijas apsekošanu, kuras laikā konstatēts, ka iesniegtā informācija ir patiesa - teritorijā ir uzkrāts ievērojams daudzums atkritumu (gan sadzīves atkritumi, gan būvgruži), kas tiek likvidēti neatļautā vietā un veidā. Pārvalde ir ierosinājusi administratīvā pārkāpuma lietvedību un uzsākusi apstākļu noskaidrošanu.

---------------------------

Ar cieņu,

Indra Vecpūle
Valsts vides dienesta
Jelgavas reģionālās vides pārvaldes
Kontroles daļas Piesārņojuma kontroles sektora vadītāja

Tālrunis: 63023228
E-pasts: indra.vecpule@jelgava.vvd.gov.lv