Ziņojums Nr. 3308

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2017.08.27 07:08
GPS koordinātes: 25.27309, 57.33206 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2017.08.28
Pieņemts izvērtēšanai: 2017.10.05
Atrisināts: 2017.10.05
Atrisināšanas ilgums: 8 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Privātīpašuma teritorijā nomācoš troksnis-dukoņa, papildināts ar nepatīkamu šņācošu skaņu. Ieleja, privātā teritorijā trūkst skābeklis, grūti elpot.
Troksnis nāk virzienā no nelikumīgi blakus privātīpašuma robežai uzceltās ražotnes, kur 2017.gada jūnijā tika atklāti nelikumīgi darījumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

pieņemts zināšanai