Ziņojums Nr. 3291

Papildu informācija

Statuss nav atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2017.08.22 18:08
GPS koordinātes: 24.40865, 57.05253 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2017.08.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Stikla kalns nav savākts!!!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00