Ziņojums Nr. 3287

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Saulkrastu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.08.20 14:08
GPS koordinātes: 24.41612, 57.2681 +/- 2.5m
Apstiprināts: 2017.08.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

šeit regulāri veidojās atkritumu kaudze

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00


Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Saulkrastu novada pašvaldība
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00