Ziņojums Nr. 3285

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2017.08.20 12:08
GPS koordinātes: 23.66414, 56.63593 +/- 25.0m
Apstiprināts: 2017.08.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Būvgruži Garo kalnu ceļa malā.

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00


Inspektora komentāri

Atkritumi atrodas LVM teritorijā. Ziņojums Nr.3285 pārsūtīts LVM