Ziņojums Nr. 3284

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.07.13 16:07
GPS koordinātes: 23.58048, 56.97191 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2019.07.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.08.06
Atrisināšanas ilgums: 23 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

mežs netālu no sanatorijas Jantarnij Bereg Kauguru virzienā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte

Inspektora komentāri

Sakopts.