Ziņojums Nr. 3283

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.08.19 16:08
GPS koordinātes: 24.09104, 56.94266 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2017.08.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Daži indivīdi veido izgāztuvi daudzdzīvokļu mājas pagalmā. Tālāk īsti nav kur...

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00


Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas pilsētas pašvaldība
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00