Ziņojums Nr. 3270

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.07.12 17:07
GPS koordinātes: 23.66175, 56.93241 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2019.07.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.08.15
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

izmesta soma ar drēbēm. pasen laikam. pa nogāzi ir vēl kautkas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte

Inspektora komentāri

Sakopts.