Ziņojums Nr. 3262

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.07.11 15:07
GPS koordinātes: 24.12502, 57.01819 +/- 4.0006m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.07.11
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Drausmīga neaprakstāma smaka regulāri šajā vietā! Pēc metāliem, rauj uz vēmienu

Inspektora komentāri

Norādītā vieta ir dzelzceļa pārbrauktuve un dzelzceļa vagonu šķirošanas stacija, kur smakas emisija var būt no dzelzceļa transporta kustības. Blakus teritorija ir rūpnieciska teritorija, kur blakus atrodas gan metāla pieņemšanas uzņemums, gan naftas bāze, gan zāģmatreālu pārkraušanas vieta un cita veida uzņemumi, kas kopumā veido nepatīkamu smakas emisiju.