Ziņojums Nr. 3243

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jelgavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.07.09 14:07
GPS koordinātes: 23.63213, 56.64927 +/- 6.0009m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nobrukusi ceļa mala

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Jelgavas novada pašvaldībai.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore