Ziņojums Nr. 3234

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Lielvārdes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.07.08 10:07
GPS koordinātes: 24.9086, 56.65243 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2019.07.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Meža ceļa malā riepas, relatīvi daudz. Tikušas arī dedzinātas. Tā, kā bildē, tikai gar visu ceļā malu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Lielvārdes novada pašvaldībai.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore