Ziņojums Nr. 3225

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Pāvilostas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.07.07 09:07
GPS koordinātes: 21.38151, 56.84767 +/- 4.5509m
Apstiprināts: 2019.07.08
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

mūsu sēņuvieta, kurai līdzās arī mednieku tornis un otrpus ceļam arī nelegālā ugunskurvieta. tagad līdzās tai - izvesti atkritumi. problēma -kur ir, tur pievelkas. šķiet, tīrītagarāža, jo vecās sveces u.c.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Pāvilostas novada pašvaldībai.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore